Mayıs 12, 2020 PCEkstra

PCEKSTRA; İZMİR WEB TASARIM’DA EZBER BOZUYOR!

İzmir Merkezli olan PCEKSTRA Dijital Dünyaya Firmanızı Dahil Ediyor. Günümüzde Şirketler Firmalar Web siteleri ile anınmakta ve Milyonlarca insana bu sanal kimlikler ile kendilerini tanıtmaktadırlar. Yıllardır duruşu ile prensipleri ile fark yaratan firmanızdan bütün dünyanın haberinin olmasının zamanı çoktan geldi. PCEKSTRA bir web sitesinde dikkat edilmesi gereken bazı özellikleri ve sunduğu çözümleri aşağıda listelemiştir.

Web Siteniz Firmanızın Kimliğidir. Görsel ve İşlevsel Olmalıdır.

Web Siteniz Siz Her Dilediğinizde Güncellenebilmelidir.

Bazı web sitesi tasarımcıları, yalnızca kodlarla düzenleme yapabilmeleri ve istemcilerine sunabilmeleri için klasik web sayfaları tasarlar. Bu tür siteler oluşturmak oldukça basit olsa da, her zaman sitenizde değişiklik yapmak istediğinizde sitenizi oluşturan kişiye bağlıdır. Bu nedenle, sitenizin bir yönetim paneli olduğundan emin olun. Bu şekilde, başka bir kişiye gerek kalmadan sitenizin içeriğini istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Gücü Elinize Alın!

PCEKSTRA kullanıcılarına özel 2020 PHP sürümlü yönetim paneli ile tüm değişiklikleri uygulamanıza imkan tanır. Gerçekleştiremediğiniz her işlemde Destek Ekibimiz bir telefon kadar sizlere yakındır her müşterimiz bizler için önemlidir talep etmeleri durumunda ayaklarına kadar gider gerekli hizmeti onlara sunarız.

Hızlı Erişim ve Bilgi Almak için Arayınız; 551 408 06 28

Web Sayfanız Mobil uyumlu (Responsive) olmalıdır!

Akıllı telefon ve tabletlerin yaşamımıza girmesiyle beraber mobil site kullanımları oldukça arttı. Hatta 2016 başlarında mobil site kullanımları masaüstü bilgisayar kullanımlarınında önüne geçti. şuan 2020 Web Siteleri artık tamamen mobil telefonlar ile görüntülenmeye başladı bu sebeple PCEkstra ekibi olarak tüm web sayfalarımızı responsive özelliği ile yani mobil uyumlu şekilde kodlamaktayız alanında uzman kadromuz mobil cihazlardaki görüntüleri optimize edip sağlıklı bir izlenim sağlar.

Web Siteniz SEO ya elverişli olmalı !

PCEkstra Arama motorları ile uyumlu web siteleri üretir. Google da gözükmeyen bir web sitesinin sizlere faydası % 5 oranında olur URL mühendisliği ile ekibimiz web sitelerinizin alt yapısında SEO dan tam uyum olması adına gerekli senkronizasyonları sağlar. 2020 yılının en iyi web sitelerini tasarlayan PCEkstra Arama Motoru Senkronizasyonu dalında ödül almış bireyleri bünyesinde barındırır. Bize Güvenebilirsiniz!

Bizler ile Çalışma Şansı Yakalayan Müşterilerimize Ücretsiz Sunduğumuz bazı Hizmetler:

  1. Yenilikçi ve Kreatif Tasarım ile Benzersiz Görünüm
  2. Senkronize Alt Yapı ve Türkçe Panel ile Tam Kontrol
  3. Google Optimizasyonu Kolay Bulunurluk için ücretsiz Sitemap.xml Dosyası
  4. SEO Altyapısına ilişkin değişkenlerin ücretsiz uygulanması
  5. Piyasanın çok altında uygun Fiyat Politikası
  6. Piyasanın çok üstünde zengin hizmet çeşitliliği
  7. ücretsiz güncelleme 7 /24 canlı destek
, , ,
Contact

Bize de Bekleriz

Öncelikle Tanışıp Birbirimize Nasıl Yardımcı Olabileceğimizi Konuşalım. Sonrasında Çalışalım.

Dijital Çözümler

Ben ve Ekibim Dijital Dünyada Firmanızı En Hızlı Şekilde Ön Plana Çıkartmaya Yönelik Profesyonel Çözümler İle Yanınızdayız.

Kahve İçelim.

Bizi Ziyaret Edin veya Biz Size Gelelim Bir Kahve İçip Neler Yapabileceğimizi Konuşalım. 647 / 24 No: 10/A Buca / İzmir

Zaman Önemli.

Vakit Kaybetmeyin, Sonra Dediğiniz Her An Sektörünüzden Bir Başkası Önünüze Geçiyor Olabilir. Bizi Arayıp Bilgi Alın.

GSM: 551 408 06 28

bilgi@pcekstra.com
Contact